ДОБАВКИ, ЯКІ МАЄ ПРИЙМАТИ КОЖЕН ДЖИУ-ДЖІЦЕР

supplementsBY BJJWEEKLY.COM

Nic Gregoriades

Nic є засновником Братства джиу-джитсу. Він є першою людиною, яка отримала чорний пояс від легендарного Роджера Грейсі. Він по праву вважається одним з видатних інструкторів джиу-джитсу що представляють це мистецтво сьогодні. Поєднуючи глибокі концептуальні та технічні знання з методичним, наполегливим стилем викладання, Nic гарантує, що всі його студенти вчаться швидко і з задоволенням. Nic експериментує з добавками протягом багатьох років і ділиться своїм досвідом у цій статті.

Чому я маю приймати добавки?

З тих пір як я почав своє навчання в бойових мистецтвах я шукав шляхи, щоб допомогти моєму тілу відновлюватися швидше, ставати сильнішими і виглядати краще. Це привело мене до силових тренувань, і зокрема, до їх обумовленості вживаною їжею.

Джиу-джіцер проводить своє тіло через набагато більшу кількість навантажень, ніж середня людина і, досить імовірно, що це має свої недоліки. Всі ми знаємо про фізичні переваги нашої підготовки, але іноді ми нехтуємо оцінкою зроблених фізичних витрат. Я говорив це раніше, — джиу-джитсу, це навантаження для тіла. Кількість вітамінів і мінералів що ми  втрачаємо через піт і загальне споживання в нашій системі означає, що нам потрібно набагато більше харчування, ніж середній людині, щоб поповнити наші запаси і забезпечити відновлення і зростання тканин нашого тіла.

Де я можу отримати їх?

Я отримую всі мої добавки з iherb.com, тому що у них хороші ціни і швидкі терміни доставки. Вони не такі розкішні, як деякі з їхніх конкурентів, але вони дуже професійні і ефективні. Вони постачають по всьому світу і їх ціни доставки дуже низькі.
Єдине — якщо ви вирішите придбати що-небудь у них, я був би дуже вдячний, якби ви вказали наступний код купона: OLA389 при замовленні. Ви отримаєте миттєву $ 5 знижку, і вона буде давати мені невелику комісію, яку я можу покласти на покриття поточних витрат на веб-сайт Братства джиу-джитсу.

Які з них я повинен прийняти?

Нижче я перерахував 10 продуктів які знайшов і які  вдарили по моєму гаманцю, . Більшість з них були досліджені і підтверджені як ефективні. Хоча й неможливо бути повністю об’єктивним, я знайшов, що вони добре працюють для мене, і приймаю багато з них на щоденній основі.

1. Креатин

Якщо ви тренуєтеся важко, ви повинні бути «на креатині». Мало, що він допоможе вам наростити м’язову масу, він буде також захищати Ваше серце. Забудьте всі негативні думки, що ви чули про креатин — це одна з найбезпечніших, найбільш ефективних і добре вивчених добавок на ринку. В основному, креатин дозволяє м’язам скорочуватися сильніше, і довше. Це досить очевидно, що навіть невелике збільшення скорочувальної здатності м’язів може бути різницею між закінченням поєдинку больовим або можливістю виконати кілька останніх повторень в вашої тренувальної рутині. Є кілька видів креатину, які доступні, в тому числі і етиловий моногідрат Естер. Я вважаю, моногідрат прекрасно працює — і я використовую цей продукт: Jarrow Formulas, Creatine Caps 800, 800 mg, 300 Capsules, тому що капсули легше приймати, ніж порошкоподібний креатин.

2. Омега-3

Дослідження показали, що дієти, багаті омега-3 жирами забезпечують чудову роботу серця, мозку і кровоносної системи — всі системи, які необхідні, функціонують в оптимальному режимі для гідного виступу на килимі. Я помітив, що вони мають загальну протизапальну дію на організм, що позитивно для джиу-джіцера у важких тренуваннях. Я також вважаю що, риб’ячий жир допомагає зберегти мої суглоби і шкіру у хорошому стані. Майте на увазі, що існує багато низькосортних Омега-3 добавок, вони можуть мати прогірклий смак або містити pcb’s (Polychlorinated biphenyl), так що завжди уважно вивчайте склад продукту , який ви маєте намір придбати. Я використовував кілька хороших марок протягом багатьох років, і це є кращим, що мені вдалося знайти: Natural Factors, RxOmega-3 Factors, 120 Softgels.

3. Вітамін С

Це — дійсно поживна речовина вищої якості — великі дози якого, як показали, деякі дослідження, навіть зменшють наслідки стресу. Як я вже говорив, тренування в Бразильськім джиу-джитсу руйнують тканини тіла. Вітамін С може допомогти з ремонтом пошкоджених тканин під час тренування, а також може полегшити симптоми перетренованості.
Я використовую цей продукт: Now Foods, C-1000 Caps, 250 Capsules, оскільки він включає біофлавоніди, які показані, для поліпшення засвоюваності Вітаміну С.

4. Вітамін D3

Якщо ти хворієш, відповідно, не можеш тренуватися. Мати в додзьо і тренування з партнерами піддають Вас впливу набагато більшої кількості мікробів і бактерій, ніж середню людину коли-небудь, тому дуже важливо, щоб ваша імунна система була сильна, наскільки це можливо. Вітамін D3 грає важливу роль у підтримці здоров’я вашої імунної системи. Дослідники постійно повідомляють, що низький рівень у крові вітаміну D викликає одну хворобу за одною. Більшість з нас (особливо ті з нас, які не отримують достатньої кількості природного сонячного світла на шкіру) відчувають дефіцит вітаміну D.

Ви можете легко вирішити цю проблему, вживаючи  одну з цих капсул на день: Healthy Origins, Vitamin D3, 5,000 IU, 360 Softgels.

5. Зелені Продукти (Green Foods)

«Green Foods» є загальним терміном, який відноситься до продуктів, які зроблені з екстрактів морських водоростей, фруктів, овочів та інших рослин. Вони служать для підлужування, наповнення енергією та живлення клітин організму, а також балансування рівня рН організму, усувають токсини, такі як важкі метали, які можуть послабити наші тканини і привести до хвороби з часом. Фіто-живильні речовини містяться в зелених продуктах повні антиоксидантами і рослинними вітамінами і мінералами. Вони допомагають детоксикації та очищенню організму. Використання цієї добавки є живильним еквівалентом, такої величезної кількості фруктів і овочів, які інакше не могли б вписатися в ваш раціон: Macrolife Naturals, Macro Greens, Nutrient-Rich Super Food Supplement, 30 oz (850 g) .

6. В-вітаміни
В-вітаміни роблять широкий спектр важливих речей у вашому тілі, від допомоги правильному росту ваших клітин до метаболізму жирів, білків і вуглеводів в енергію. Я помічаю, значне підвищення  мого енергетичного рівня, коли використовую хороший B-комплекс добавок, що необхідно під час важких тренувань.
В-вітаміни, як і вітамін С, розчинні у воді, і не накопичуються в організмі. Це означає, що необхідно постійно підтримувати їх рівень в організмі. Тому недолік в одного вітаміну зазвичай означає також дефіцит в іншого, життєво важливо, що б В-вітаміни вживалися разом.
Цей B — комплекс користується у мене найбільшим успіхом: Jarrow Formulas, B-Right, 100 Veggie Caps.

7. Травні ферменти

Здоров’я починається і закінчується в кишечнику. Якщо ви не переварюєте їжу правильно, ви ризикуєте недоїданням. Додавання травних ферментів в їжу допоможе вам змінитися і споживати їжу набагато більш ефективно, що дозволить поглинати більше поживних речовин, наскільки це можливо. Я додав ферментів в мою дієту, і втратив жир, моє травлення покращився, я відчув поліпшення загального самопочуття.
Цей продукт має хороший склад інгредієнтів і доступний за ціною: Now Foods, Super Enzymes, 180 Capsules.

8. Екстракт зеленого чаю

Зелений чай є одним з кращих жироспалювачем який я знайшов — він ідеально підходить для хлопця, який хоче скинути пару фунтів, що б бути трохи більш гнучкими на килимі. Крім того, останні дослідження показали, що антиоксиданти в зеленому чаї, можуть компенсувати окислювальний стрес, викликаний напруженого тренування (наприклад, джиу-джитсу). Це означає швидке відновлення після фізичних навантажень і зменшення вільних радикалів — збиток заподіяний під час тренування.

Цей продукт без кофеїну, таким чином, спалювання жиру відбувається без будь-яких «нервових відчуттів», які може викликати ефедра: Life Extension, Mega Green Tea Extract, Decaffeinated, 100 Veggie Caps.

9. Гіалуронова кислота

Ми, хлопці, всі знаємо, як важко може роллінг впливати на суглоби. Були часи, коли мої пальці і коліна боліли так, що я думав, що змушений, буду кинути спорт. Потім я виявив, гіалуронову кислоту: Now Foods, Hyaluronic Acid, Double Strength, 100 mg, 60 Vcaps. Глюкозамін і хондроїтин гарні для ваших суглобів, але я виявив, що це буде набагато більш ефективним доповненням для здоров’я моїх сполучних тканин. Гіалуронова кислота є ключовим компонентом хряща і синовіальної рідини — це означає, що вона не тільки може допомогти відновити ваші суглоби, але що вона також забезпечує їх гладку роботу. Суворо рекомендується.

10. Ноотропи

Боїтеся забути ваші коронні прийоми? Ноотропні добавки можуть допомогти. Вони також відомі як «розумні наркотики» або «підсилювачі пам’яті», ноотропи працюють, змінюючи можливості мозку по засвоєнню нейрохімічних речовин (нейротрансмітерів, ферментів і гормонів), за рахунок поліпшення кисневого живлення мозку і стимулювання зростання нерва. Це може привести до більш ясним поглядам і кращої пам’яті.
Я використовую цей продукт, оскільки він представляє собою гарне поєднання декількох ефективних натрапив: Now Foods, Brain Elevate, 120 Vcaps.

Якщо Ви дійсно зберетеся і вирішите вживати трохи добавок, будь ласка, повідомте мені, які поліпшення ви помічаєте в стані вашого здоров’я і Ваших виступах з джиу-джитсу.
Nic

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*