Юним джиу-джицерам про розпорядок дня і особисту гігієну

Ти добре знаєш, що заняття спортом приносять велику користь здоров’ю, покращують фізичний розвиток. Якщо ти будеш сумлінно відвідувати заняття з Бразильського джиу-джитсу, з захопленням тренуватися, то дуже скоро відчуєш користь від таких занять. Якщо ти не вчасно лягаєш спати, нерегулярно харчуєшся, харчуєшся нездоровою їжею, неправильно відпочиваєш, проводиш за комп’ютером більше 2 годин на день, то це буде серйозною перешкодою в тренуваннях, шкідливо відіб’ється на здоров’ї.
Читать далее «Юним джиу-джицерам про розпорядок дня і особисту гігієну»

Костюм джиу-джицера

У джиу-джицеров, як і у представників інших видів спорту, теж є спеціальний одяг, в якому вони тренуються і виступають на змаганнях, називається він — Гі. Це слово прийшло в Бразильське джиу-джитсу з японської мови. Оскільки Бразильське джиу-джитсу походить з японського дзюдо в цьому немає нічого дивного.

Читать далее «Костюм джиу-джицера»

Місце для занять Бразильским джиу-джитсу.

Для занять Бразильським джиу-джитсу не потрібно складного обладнання. Будь-яка рівна площадка може бути перетворена в місце для проведення поєдинків. Відразу відзначимо, що нашому клубі тренування проходять на спеціальному татамі.
Читать далее «Місце для занять Бразильским джиу-джитсу.»

Мамам, татам, бабусям і дідусям!

Шановні мами і тата, бабусі дідусі! Якщо ваш син або онук спритний і сміливий, якщо він любить помірятися Силенко зі своїми однолітками, відведіть його на тренування по Бразильському джиу-джитсу. Там серед таких же, як він, здорованів, він можливо, знайде  свою спортивне покликання.

Читать далее «Мамам, татам, бабусям і дідусям!»

Дітям і підліткам про боротьбу і Бразильське джиу-джитсу

Вітання! Я дуже радий, що ти зайшов на наш сайт і відкрив цю сторінку. Вочевидь, тобі подобається Бразильське джиу-джитсу і ти хочеш дізнатися про нього докладніше. Якщо мрієш, стати таким же сильним, сміливим і спритним, як ті джиу-джіцери, яких, можливо тобі доводилося бачити, то ти зробив правильний вибір, вирішивши займатися Бразильським джиу-джитсу.

Читать далее «Дітям і підліткам про боротьбу і Бразильське джиу-джитсу»

Больові прийоми на ноги в Бразильському Джиу-джитсу.

 

На цю тему існує безліч суперечок. На початку, коли я почав тренуватися у Грейсі, нам говорили що больові на ноги це погано тому що:

Читать далее «Больові прийоми на ноги в Бразильському Джиу-джитсу.»