Хочеш краще дихати для джиу-джитсу?

Усвідомлення важливості правильного дихання є основою життя — кисень це все!

Хіксон Грейсф практикє дихання з Йоги
Хіксон Грейсі практикує дихання з Йоги

Вміння правильно дихати сприятиме збільшенню доступної енергії , заспокоїть нервову систему , допоможе зміцнити імунітет і живити внутрішні органи.

За фізіотерапевтом Paula Nassif , дихання також забезпечує доступ , через концентрацію і релаксацію , що дозволяє поглибити медитацію та зцілення. Анатомічно кажучи , існує баланс тиску дихання , який може порушитись  через стрес і втоми . Навчайтеся , зосереджуватися на своєму диханні це допоможе зменшити наслідки зовнішніх впливів на ваше здоров’я і відновити рівновагу у вдиху і видиху , що зробить це рівним процесом , який приносить ясність і зручність.

Ми можемо свідомо використовувати дихання , щоб впливати на мимовільні процеси(симпатична нервова система) , які регулюють кров’яний тиск , частоту серцевих скорочень , кровообіг, травлення і багато інших функцій організму. Дихання відоме як прана або універсальна енергія, яку можна використовувати , щоб знайти баланс між тілом і розумом , свідомим- несвідомим , симпатичною – парасимпатичною нервовими системами. Дихальні вправи можуть виступати як міст в тих функціях організму , над якими  ми взагалі не маємо свідомого контролю .

Шляхом використання дихання , ви можете взяти під свій контроль ваше тіло , ваш розум , ваші емоції  і внутрішній дух для будь-якого заняття , і не важливо ви майстер спорту міжнародного класу , бізнесмен , або мама.

Вдихніть і збалансуйте своє життя!


April 17, 2014

Подивіться відео нижче — Хіксон Грейсі практикує  свою знамениту техніку дихання :

Боєць MMA Френк мір про важливість дихання для бійців:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*