Критичні 30: Це не про вік, а про початок тренувань.

Кожен може пригадати час  коли джиу-джитсу настільки зацікавило що ви твердо вирішили прийти в спортивний зал і спробувати на власній шкірі що воно таке. Тепер коли це вже історія, спробуйте згадати як саме пройшли ці ваші перші 30 днів у Бразильському джиу-джитсу. Гадаємо що висновки які ви ви зробите будуть справедливі і для інших видів боротьби.

Насправді, ваші перші 30 днів як майбутнього, переспективного, спеціаліста в Бразильському джиу-джитсу є найбільш важливими. І ось чому.

Давайте уявімо, що ви маєте дурні звички як то: не лягати спати у один і той самий час (або що ще гірше постійно недосипати); ковтати літри газованої води на день; або щегірше курити. У перші 30 днів ваше тіло само по собі почне змінюватися. Ми маємо на увазі  серйозні зміни.

Ось кілька порад для успіху у вашому навчанні протягом перших 30 днів. Це працювало для найкращих майстрів бойових мистецтв — «джиу-джитсу наркоманів» минулого. Це спрацює і для вас.

М’язи

Давайте міркувати науково. М’язи (так ті які можуть виглядати так наче скопійовані з рук самого Бога) технічно бувають надірвані і пошкоджені кожного разу. Це відбуватиметься через постійні тренування, тиск і напругу. Ваші м’язи ставатимуть більше і міцніше, і все тому, що ваше тіло організовує велику роботу по їх відновленню. Але при такому режимі йому потрібно все більше засобів для відновлення. Отже необхідна перерва в дурних звичках.

Вода

Так. Пити воду і залпом це наше все. Ваше тіло буде потребувати води у великих кількостях. При рухах, дріллах і під час тренувань ваше тіло працює. Воно нагрівається, як двигун, щоб його охолодити пийте багато води. Уникайте газованої, ароматизованої води в цьому періоді.

Відпочинок

Спати! Так. Це одна з тих речей, які роблять нормальні люди. Сон зберігає мозок здоровим. Він також підтримує ваше емоційне здоров’я. У фізичному аспекті, час сну, допомагає відновленню тканин і кровоносних судин. Сон також підвищує продуктивність під час неспання. Якщо ви хочете, вижити в ваші перші 30 днів в джиу-джитсу, висипайтеся.

Правильно харчуйтеся

Прийшов час, щоб викинути ці продукти з холодильника, які просто небезпечні для здоров’я. Витратьте час, щоб перевірити вміст етикетки продуктів які ви купуєте у бакалійника. Після виконаної роботи на матах у вас може все боліти. Кращий спосіб боротьби з цим — правильне харчування. Спробуйте пісне м’ясо. Уникайте швидких вуглеводів. Сядьте на дієту з високим вмістом білка з низьким вуглеводів. Це має спрацювати. Ви також можете спробувати дієту Грейсі яка була сформульована майстром Карлосом Грейсі.

Вижити досягаючи досконалості

Так. Основні рухи, називаються базовими і в цьому є свій резон. Це основа. Це основні принципи, які ви повинні будете вивчити. Не приймайте це як звичне. Спробуйте виконати кожен рух правильно і ідеально. Ви будете мати потребу в них. Кращий спосіб швидко просуватися це рухатися поступово. Подумайте про це.

Отримуйте задоволення

Так, кращий спосіб перегоріти на тренуваннях це займатися без
задоволення. Веселіться під час тренувань і лекцій. Отримуйте задоволення, знаходьте друзів і спілкуйтеся з тими, хто також насолоджується кожним тренуванням.

Як тільки ви закінчите 30 днів, вітаємо. Тепер перед вами ще більше місяців. Ваші перші 30 можуть бути жорсткими, або це може бути прогулянка в парку. Все залежить від вас.

Побачимося на килимі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*