Яке BJJ Гі я маю купити?

Мабуть, найбільш поширеним питанням, що задається людьми, на різних BJJ і MMA на форумах є — яке BJJ Гі Ви радите? або, а цей бренд годиться ?, або, що люди думають, про таку-то марку?

Ця стаття призначена для новачків в BJJ, які знаходиться на стадії, коли вони ситі по горло тим що б носити дешеві по 20 фунтів, дзюдо чи карате Гі (або ще гірше, прокатне, смердюче Гі від академії), при цьому їх очі спалахували при спогляданні привабливої і барвистої «професійної» форми, яку носять їх більш досвідчені товариші по команді. Я знаю … Я колись, був новачком, і через майже 20 покупок Гі, я подумав, що настав час, щоб написати кілька особистих думок про форму для занять BJJ, а також зібрати корисні посилання в одній статті …

Навіщо купувати BJJ Гі?

Майже всі без винятку топ бренди BJJ Гі розроблені людьми, що коли-небудь займалися BJJ і для тих, хто займається BJJ. Зрештою, тільки спортсмен BJJ міг зрозуміти, всі важливі маленькі деталі, які необхідні і спеціально призначені для щоденної боротьби.

При покупці першого Гі BJJ ви помітите, що тканина з якої вона виготовлена ​​(обговорюється більш детально нижче) це тканий текстиль, який дуже міцний. Ви можете її тягнути як на буксир щосили, і вона не порветься і не втратить форми (в порівнянні з простою бавовняною тканиною Гі для карате). Лацкани дуже товсті, які захищають при задушенні відворотом. Рукава і штани, укріплені подвійним, потрійним, або навіть четверним швом, а деякі марки навіть пропонують додаткову внутрішню підкладку на куртці і непромокальні шви для додаткової міцності і комфорту. У BJJ Гі також є додатковий матеріал, який зміцнює пахви, промежину, бічні розрізи куртки і брюк, колінні підкладки. Всі ці вищезгадані компоненти, які складають типове BJJ Гі, покликані зміцнити критичні точки і зробити уніформу досить міцною для боротьби в партері.

Як згадувалося раніше, дзюдо Гі також жорстке і може абсолютно спокійно використовуватися для BJJ. Але дзюдо Гі, як правило, багато вільніше і менш щільно, сидить, ніж BJJ Гі. Це, я вважаю, заохочує проведення захоплень під час поєдинку. BJJ Гі має абсолютно протилежне призначення — перешкоджати вашому супротивникові захоплювати вас. Дзюдо ГІ також має дуже широкий манжет рукава. Я вважаю, це тому що дзюдока проводять небагато захоплень за кінці рукавів, на відміну BJJ спортсменів, тому у BJJ Гі набагато вужчий рукав. До слова, багаторазовий чемпіон по BJJ Роджер Грейсі часто носить дзюдо Гі на змаганнях, і це не заважає його здібностям.

Якщо ви хочете виступити на офіційних змаганнях, дзюдо Гі може не відповідати суворим критеріям IBJJF для участі в турнірі. Див. IBJJF правила тут Десь в довгому списку знаходиться розділ, який детально визначає, який тип Гі носиться, які довгі повинні бути рукава, які кольори допускаються і де можуть пришивати емблеми. На будь-якому турнірі IBJJF, вам не дозволять увійти на килим, якщо ви не пройдете людини, який може зіпсувати ваш день … провівши перевірку гі.

Гі-контролер робить те, що наказує його посада. Він перевіряє Гі. І якщо ваше Гі трохи короткувате, сильно обтягуюче, трохи вузькувате, трохи брудне, смердюче трохи … Гі-контролер дасть вам дві хвилини, щоб знайти інше Гі, або відправитися додому. Дещо різкувато, якщо врахувати, що ви летіли кілька годин в іншу країну для участі в події, і останні кілька місяців тренувалися тільки для цього, але такі правила. Це фактично відбувається.

Вартість

BJJ ГІ дороги в основному за рахунок економіки — в світі карате, дзюдо і ТКД студентів більше, ніж студентів BJJ. Але BJJ ГІ також багато складніше, ніж більшість інших типів уніформи. Цей вид спорту, можливо, більше, ніж будь-яке інше бойове мистецтво, вимагає щоб його уніформа була надміцної у всіх деталях дизайну, — що обумовлює його велику вартість. Але є й інші чинники.

Можна купити Гі яке коштує $ 250, наприклад, Marcelo Garcia Signature Gi і в той же час на іншій стороні спектра, дешеве BJJ Гі з тих, що я бачив на ринку, обходиться всього в £ 35.

Ну в якійсь мірі, це залежить від якості використовуваного бавовняного волокна і уваги до деталей в процесі виробництва. Але різниця не настільки величезна, як ви думаєте. Більшість імпортованих Гі, таких, як Koral, Атама і Vulkan, продаються в Великобританії більш ніж за 100 фунтів. Більшість проданих Гі, як правило, зроблені в Бразилії. Стверджується що, ніби то бразильська бавовна дуже високої якості. Більшість Гі випускаються британськими компаніями, такими як Faixa Rua, Black Eagle, Tatami fightwear і іншими, зроблені в Пакистані, де дешевше витрати на робочу силу і легше, вести імпортно-експортні операції з Європою.

Бавовняні продукти, вироблені в Пакистані, здається, страждають від їх сприйняття як продуктів підлеглого виробництва. Але я знаю тому, що говорив з кількома британськими Гі виробниками, що вони прикладають багато зусиль для дослідження своїх Гі і якості вихідної тканини. На мою думку, Гі, вироблені в Пакистані, настільки ж гарні протягом багатьох років регулярного використання як і будь-які інші.

Якщо Ви міркуєте про витрати 100 £ і більш на уніформу для BJJ, то моя порада для новачків полягає в тому, щоб купити два Гі за 50 £. Через кілька років, так чи інакше, Ви захочете купити нове Гі (а якщо Ви походите на мене, то кожні кілька місяців!).

Розмір

БДР Гі для дорослих підрозділяється на категорії від A0 до A-5, іноді зустрічається A6, але якщо Ви є більшим, ніж A6, тоді Вам дійсно не слід займатися джиу-джитсу, а краще спробувати сумо.

Ось діаграма розмірів Гі виробника Atama, який є дуже популярним брендом, і типова діаграма для більшості виробників. Але справа в тому що, вона не бере до уваги те, що кожен з нас має різний розмір і форми. Є також проблема, яка, полягає в тому, що заявлений одним виробником розмір A2, дуже відрізняється (в розмірі і також  за «усадкою») від іншого.

Для себе я виявив, що куплене Гі розміром A1, який заявляє більшість виробників, як правильний розмір для моєї висоти і ваги — дуже маленьке. У мене непропорційно довгі руки і широкі плечі, щодо мого зросту і худа структура, таким чином, легко припустити, що я завжди купую розмір A2. Але я змушений скорочувати його, так як воно занадто велике. Мабуть, я перебуваю між розмірами, що дуже поширено серед більшості людей, з якими я спілкувався. Таким чином, Ви повинні будете, ймовірно, знати як …

Усадка вашого Гі

Деякі Гі рекламуються як попередньо усаджені. Не вірте цим словам. Гі з попередньої усадкою все ще сідає, коли Ви перете його. Просто не так сильно як «звичайне» Гі. Топове Гі може сісти на цілих 5-10 сантиметрів після декількох прань — це більш ніж десять відсотків початкового розміру!

Більшість виробників виступає проти використання сушарки для білизни для усадки Гі, оскільки це може деформувати і розплавити прогумований комір. Деякі хлопці на форумах зробили це так чи інакше і отримали різні результати. Якщо Ви дійсно використовуєте тумблер прання, використовуйте настройки для синтетики і перевіряйте Гі кожні 5-10 хвилин і негайно припиніть саджати, як тільки досягнете бажаного розміру.

Для мене усадка при сушінні занадто небезпечна, щоб проробляти це з річчю на яку я витратив чимало грошей, тому, я використовую режим прання в теплій воді, тобто перше прання в 40 градусах за Цельсієм, тоді якщо подальша усадка необхідна, прання при 60 градусах . Далі кожна наступна прання при 40 градусах. Деякі люди навіть говорять, що це зайве, оскільки Гі сяде природним чином в процесі подальших звичайних прань. Інші завжди настійно рекомендують прати в 30 градусах, що б не допустити понад усадки.

Єдине Гі, яке ніколи, ніколи не сідало, незважаючи на велику дуже гаряче миття і навіть, не дай бог, сушку, було моє A2 Корал Класик. Воно не сіло ні на йоту. Зрештою, я продав його на EBay. Що зайвий раз нагадує мені про те, що покупка дорогого відомого бренду завжди добре, особливо якщо ви потім продаєте його кому ні будь іншому, а на Ebay ви отримаєте дуже непогані ціни.

Плетіння

Взагалі, є три типи, плетіння: одинарне, подвійне і золоте. Виробники обличають ці три типи в різні незвичайні імена видаючи за чергове диво текстильної технології. Я особисто пробував Гі, зроблене з: «перлинного» плетіння, «каріока» плетіння, плетіння «кристалічного» бавовни, плетіння «платина», «стільникового» плетіння і безліч інших, і хоча я не експерт по текстилю, ті дивовижні види плетіння зазвичай були в основному одним з трьох типів базових плетінь Гі.

Одинарне плетіння, є найтоншим і найлегшим з трьох типів. Витканий зразок досить однорідний як видно по фотографії Вулкан Про Лайт нижче (NB: Хоча Вулкан заявляє що це «стільникове» плетіння, але по суті це одинарне плетіння). Ці Гі легкі, швидко сохнуть, і трохи дешевше, ніж інші типи. Однак, не дивлячись на, що вони тонкі і відносно недорогі, вони досить міцні і в змозі витримувати навантаження при важких тренуваннях. Деякі Гі які марковані, як з «перлинним» плетінням, наскільки я можу судити, в основному просто одинарного плетіння, які трохи більше грубі і більш щільно виткані, ніж стандартне одинарне плетіння — яке Ви як правило виявите на дешевшому дзюдо Гі.

‘Honeycomb’ плетіння від Vulkan (типове одинарне)

 

Подвійне плетіння, досить важкий матеріал. Я не знаю нікого, у кого б зносилося, подвійне плетіння, але я читав, як і деякі люди що крутизна цих Гі в тому що вони набагато твердіші і противнику важче задушити Вас. Професійне Гі для дзюдо зазвичай зроблено подвійним плетінням, оскільки вони набагато більш тверді і ускладнюють противнику захоплення. Нижче фотографія Atama, подвійного плетіння яку, я вкрав з Sherdog., Ви можете бачити, що вертикальна нитка досить товста, і горизонтальна нитка не настільки товста, але все ще дуже помітна:

Подвійне плетіння у Atama

 

Гі із золотим плетінням були розроблені в якості проміжного між одинарним і подвійним плетінням. Вони мають міцність подвійного, але менший важать ніж одинарне. Я знайшов що ця тканина буде набагато м’якше і комфортніше, ніж дві інші «важкі» тканини. Однак, золоте плетіння вмощується як Рік Мораніс в меді (Дорога я зменшив дітей!). Моє A2 goldweave Атама Mundial №1, яке я шалено любив, село так сильно, що я змушений був віддати його дівчині, яка важить 55 кг. Проте Гі із золотим плетінням прекрасні і якщо Ви отримаєте хороший екземпляр, який прекрасно сидить і не сідає занадто сильно, то він змусить Вас відчувати себе на мільйон доларів (що приблизно стільки скільки вони коштують!) Нижче фотографія мого Faixa Rua Classico — з легкої тканини золотого плетива. На фото ви можете бачити, наскільки золоте плетіння відрізняється від одинарного і подвійного:

Золоте плетіння від Faixa rua

 

Є, звичайно, кілька винятків із зазначених трьох типів плетіння … Koral Light і Kauai Kimonos є куртки, які виткані з ripstop тканини — яка неймовірно лега і міцна. Інші види плетіння в Гі, можуть бути гібридними, і річного плетіння. Проте Гі для BJJ матиме плетіння за типом Гі для дзюдо, але ні як не більше плоский канвасний тип, що на уніформі для карате. Я впевнений, що є багато ще більш дивних тканин для Гі, але якщо Ви при виборі ви дотримуєтеся одинарного, подвійного або золотого плетива, тоді Ви знаєте, в чому будете займатися.

Вага

Типове Гі одинарного плетіння, розміру A2 буде важити десь між 1.6 до 1.8 кг. Золотого плетіння трохи більше важкі, взагалі приблизно 2 кг, і є найважчими. У чудового магазину Budo Videos є вага кожного бренду Гі, який вони продають — Ви просто повинні перетворити імперські одиниці, якщо Ви походите на мене і можете тільки жити в метричному світі.

У Гі виробників недавно з’явилася тенденція, пропонувати те, що вони називають ‘ультра’ або «легкими змагальними» Гі. Vulkan Ultra Light Summer gi, наприклад, важить всього 1.3 кг! Принаймні вони так заявляють. Але відлік повинен йти від Kauai Kimonos Ultra Light Ripstop gi, яке важить (або не важить), всього один кілограм!

Таке супер легке Гі корисно для атлетів, які намагаються зробити вагу, і настільки тонке, що сохне дуже швидко після прання. Вони також зручні, щоб перекидатися в жарку погоду. Крім того вони трохи дешевше ніж їхні старші брати.

Уявіть, що ви збираєтеся влізти в свою вагову категорію в супер легкій вазі (менше ніж 65 кг) якомога ближче до верхньої межі, і та різниця в кілька сотень грамів, між вашим Гі золотого плетива у ультра легким Гі може дійсно допомогти вам заспокоїтися. [Якщо ви вважаєте, отримання дискваліфікації за перебір в кілька сотень грамів у ваговій категорії трохи жорстким, повірте мені, це насправді відбувається.].

Відвороти і рукава

Деякі користувачі вважають, що більш товстий відворот може перешкоджати противнику, задушити Вас, однак деякі люди вважають, що дійсно товстий і не гнучкий відворот може змусити користувача відчувати, що він душить сам себе час від часу — наприклад, якщо Гі обгорнутий на їхньому тілі дуже щільно .

Я особисто не прихильник дуже товстих одворотів, хоча я не відчуваю хворобливих відчуттів, коли я використовую їх. Навпаки, дуже тонкий відворот змушує відчувати себе трохи дешевшим, але, здається, не впливає на можливість проведення задушливого. Зрештою, якщо Ви досить погані, щоб потрапити в ці положення, по-перше, товщина одвороту вам не допоможе …, але навчить вас правильним виходам.

В наші дні всі відвороти зроблені з прогумованого полімеру і покриті бавовною і прошиті в кілька рядів. Деякі відвороти робляться, випирають з краю, деякі — однієї товщини всюди. Опуклий ефект я думаю, створює відчуття носіння дуже товстого і важко атаковоного вороту.

Рукава можуть бути серйозним фактором, при виборі Гі. Ви були б здивовані тією величезною різницею в ширині рукава (в манжеті) у різних виробників. Фотографія вище декількох Гі, які є у мене, і ці два рукави (права половина фотографії) обидва A-2, обидва прати однакову кількість разів, але між ними різниця в 4.3 см в ширині!

Широкі апертури манжетів рукава можуть здаватися трохи мішкуватими і дозволити противнику легко тримати спайдергард і інші відкриті типи гардів. Їх плюс в тому, що вони дозволяють легше проводити удушення Езекіля. Слід зазначити, що, що вузькі, клиновидні моделі рукава можуть не відповідати суворим правилам IBJJF, особливо після того, як сідають після прання.

Штани

Багато людей вважають, важливим в штанах комфорт, довжину, шов, вагу, укріплені ділянки і т.д .. Як на мене дешева пара за 9.99 $ штанів для дзюдо так само хороша як пара штанів Atama gi за 59.99 $. дешеві штани можуть легко розірватися, але важка товста пара може перешкоджати руху.

Одним аспектом штанів, який варто обговорити, є зав’язки поясу. Це сама дратівлива річ, яка коли-небудь, була винайдена древніми японцями. Я не можу відборотися хоч одну сесію без того щоб штани не сповзли вниз, незалежно від того як щільно я зав’язую їх. Теж стосується кошмару втрати одного або обох кінців поясу в кромці брюк, це є серйозним збоєм гардеробу і ніколи не повинно відбуватися. Деякі ініціативні виробники ГІ розглянувши це, зробили їх зав’язки поясу з вузлом на кінцях і  дуже товстими, що ускладнює їх втрату або зникнення.

Колір

IBJJF — найбільший організатор змагань по BJJ в світі — заявляє, що Гі на змаганнях повинно бути білим, синім або чорним. Чому тоді, виробники роблять червоні Гі, жовті Гі, камуфляжні Гі, рожеві Гі, і т.д. і т.д.?? Тому що вони можуть, і тому що люди купують їх — ось у чому відповідь.

Проте, для деяких, діапазону кольорів, доступних від виробників Гі, все ще не достатньо. Відповідно, вони забарвлюють своє Гі в колір за їх вибором. Ось один приклад від підтримуючого блогера Стіва Зекері. Я припускаю, що це залежить від Вашої академії, допускається така річ чи ні. У моїй академії BJJ мій власний викладач пофарбував своє Гі в яскраво-фіолетовий, таким чином, я сумніваюся, що він обурився б, якщо б я вчинив аналогічно з яким не будь ексцентричним кольором.

Ось приклад дійсно справжньою персоналізації вашого Гі від компанії під назвою Happy Kimonos. Їх кімоно пофарбовані відповідно до Вашої специфікації. Хм, я думаю на любителя.

Майже всі мої Гі білі. Але коли я вперше купив синє ГІ, я перейшов на темну сторону Гі. Ось те, що Atama повинні сказати про закріплення кольору Вашого недавно купленого кольорового Гі, і це — те, що радять Kagi. Я застосував оцет із сіллю на новому gi, і я повинен сказати, це не мало ніякого ефекту. Насиченість кольору пропала з плином часу, і чесно кажучи, мені в великій мірі подобається вид використовуваного, збляклого Гі. Це показує, що Ви наполегливо працювали в академії.

Одна заключна річ про колір, пов’язана з розділом про вагу Гі, вище. Забарвлене Гі важче, ніж біле Гі. Це викликано тим, що є істотна маса молекул фарби, вбирається в волокно, і це додає вагу — ймовірно, цілих 200-300 грамів, а то і більше.

Бренд

Цікаво, хто зробив найперше комерційно доступне BJJ Гі? Я можу уявити Хеліо Грейсі, що говорить з деякою місцевою бавовняної фабрикою, що дає їм саморобне дзюдо Гі зі словами: агов, можете Ви робити тридцять таких же для мене … да, я — викладач …, це називається jiu jitsu … добре, менша більш слабка людина може …

Я дійсно знаю, що після Великого вибуху (після того, як з’явилося UFC-1, коли Америка відкрила BJJ), був вибух у Гі виробників. Раптово, у всіх напрямках, у бразильських компаній з’явився зовнішній ринок і до того ж дуже багатий.

Відвідайте Brazilian Fightwear, щоб побачити наявні бренди Гі, яке Ви можете купити у них. І це навіть не половина з тих, що Ви можете купити в іншому місці. Є gi виробники з Гватемали (Sirius), з Гуаму (Shoyoroll), США (наприклад, Kikskin)), Японія (наприклад, Isami) і Великобританії (наприклад, Black Eagle) і багато, багато інших.

Те, що цікаво, спонсорує борців або схвалюється ними. Скільки людей залучено до Koral, тільки тому що Роналдо «Південноамериканський алігатор» Суза дивиться зверхньо в рекламі їх продукції? Ймовірно, більше ніж я можу собі уявити.

Нашивки

Просто коротка згадка про нашивки (патчі). Деякі люди люблять всі брязкальця, якими може бути прикрашене Гі. На фотографії вище — мій власний розфарбований вручну патч. Але см. Також мій пост: п’ять нашивок на Гі. Деякі люди вважають за краще простий суто діловий Гі. Проблема художнього оформлення Гі — мабуть, найважливіший фактор, залучення людей до певної торгової марки або моделі.

Як згадано раніше, Гі-контролер на змаганнях IBJJF може бути дуже прискіпливим до розміру Гі, те ж саме вірно щодо нашивок. Всі теми, нашивки, реклама або художнє оформлення повинні відповідати їх правилам про розміщення нашивок. Див. Їх діаграму.

Щорічно з’являється безліч історій атлетів, яким відірвав нашивку від їх уніформи Гі-контролер через найменшого надрив або витянені нитки. [В якості додаткового примітки, Гі-контролер також перевіряє Ваші нігті і Ваш пояс. Якщо пояс має колір який не відповідає Вашому розряду, або занадто широкий або занадто вузький, Ви можете бути дискваліфіковані.]

Більшість нашивок виготовлені методом трафаретного друку, логотип друкується на шматку полотна тканини і пришивається до форми. Все частіше, Гі пропонують складні вишиті візерунки і мотиви. Вишивка не вицвітає і виглядає досить охайно. І так само, як з гі-кольором, багато людей, можуть персоналізувати свої Гі особистої вишивкою. Цей малюнок нижче мого приятеля по бразильському джиу-джитсу Олі Геддес (в чорному ги) є прекрасним прикладом:

Міцність

Звичайно, витрачати половину свого тижневого заробітку на шматок тканини погана інвестиція, якщо придбане вами Гі розвалиться через 3 тижні.

Як я вже зазначав у розділі «Вартість», є ступінь кореляції між вартістю Гі і якістю з точки зору довговічності. Але як довго проживе Гі залежить не тільки від якості бавовни та шиття. Кількість поту яке ви виділяєте, частота прання, грубість матів, стиль гри який ви використовуєте … це лише деякі фактори, які можуть вплинути не те як довго проживе Гі перш ніж воно почне протиратися, рватися або стане сірим і почне видавати запах незважаючи на неодноразові прання. Зрештою, ви просто знаєте, коли покласти Гі на відпочинок.

Майте на увазі, у мене є десятирічне дуже дешеве учнівське дзюдо Гі купив в Tao Sports, яке жорстоке, як нігті, і воно використовувалось довше, ніж одне з моїх перших Гі для бразильського джиу-джитсу — дороге імпортне M Kimonos goldweave — яке почало сідати а шви розвалюватися протягом декількох тижнів (хоча це було дуже хороше Гі, незважаючи ні на що).

Розпитайте у вашому класі, що б мати уявлення про те, як добре їх Гі витримують регулярні тренування.

Жіночі Гі

Жодна компанія не упустить такий прийом. Очевидно, жінки також навчаються BJJ … Я ніколи не знав! Так чи інакше недавня тенденція, яку я помітив, є зростаючою зміною для Гі-виробників, щоб проектувати «тільки жіночі» моделі Гі. І не тільки, тому що це рожевого кольору (хоча вони роблять це також). Очевидно, я не кращий фахівець, щоб обговорити Гі тільки для жінок, тому візьміть пост в блозі BJJ Gringa про Гі для дівчат, на цей раз для Fenom від Мег і Жоржетти відгуки про Гі.

Додаткові поради та інформація

Безвідносно того яке Гі ви в кінцевому рахунку вирішите купити, це буде повністю ваш особистий вибір. Що одна людина вважає зручним і просторим, інший вважатиме мішкуватим і невідповідним. На жаль, так як більшість людей живе далеко від спортивного магазину, де Ви можете фактично приміряти уніформу перш, ніж купити, поштова посилка часто буде єдиним маршрутом до покупки Гі. Це викликає особливі проблеми, особливо для тих з нас, хто замовляє з-за кордону, а саме, дорогу помилку отримання неправильного розміру або дефектного. Повернення Гі назад до Бразилії з Великобританії для відшкодування або обміну на аналог майже неможливо (через митниці, витрати на доставку і величезною тривалості часу для відвантаження, і, отже мій попередня порада про EBay).

Допомога доступна як би там не було. Ця стаття для початку, я сподіваюся, могла б запропонувати корисні підказки. Але номер один, це попросити допомогу у виборі Гі у ваших напарників з команди академії. Вони — ті, хто використовував Гі протягом багатьох років, можливо купивши багато їх за ці роки, і у них, звичайно, є думки, про які вони самі вважають за краще. Я знаю, що роблю (див. Моє ідеальне Гі). Знайдіть когось приблизно Вашого розміру і попросіть подивитися їх Гі і можливо приміряти його (переважно перед пітною сесією), порівняти його з різними брендами, які ще хтось носить, і Ви скоро знайдете те, що Вам може сподобатися.

BJJ і форуми MMA, такі чудові як Sherdog розділ обладнання та огляд одягу, можуть бути корисними. Остерігайтеся, однак, так як деякі користувачі спонсоруються певними виробниками, і це знаходиться в їх інтересах дати чудовий огляд їх продукту. Але більшість учасників форуму — простий люд як Ви або я. Якщо у Гі будуть деякі негативні сторони, то це буде зазвичай підніматися і обговорюватися відкрито. Є також багато блогерів BJJ, як я, хто докладно розглядає свої ГІ. Я зробив один огляд в минулому році і зворотний зв’язок, яку я отримав, говорила про те що це дуже корисно. І сайт Joker Jitsu — дуже хороший довідковий джерело, який трохи застарів тепер, але все ще дуже корисний.

Нарешті, є продавці і виробники, які спонсорують події BJJ і турніри. На цих заходах у них зазвичай є кіоск, де Ви можете приміряти їх уніформу і іноді домогтися, турнірній знижки (торгуйтеся так чи інакше, вони позбулися б від товару, ніж несли б весь цей матеріал, додому непроданими).

Моє ідеальне Гі

Мені належало багато Гі. Я купував Гі, які були занадто маленькими, занадто великими, занадто сіли, не сідали взагалі, Гі, яке розірвалося, Гі, яке стало надто смердючим. Я заплатив сотні за Гі, мені давали Гі безкоштовно. Методом проб і помилок я знайшов те, що я думаю, є для мене моїм ідеальним Гі. Це — Vulkan Pro Light in A2. Я в даний час використовую білу і чорну версії. У мене також є інше Гі, яке мені дуже подобається, але Вулкан — це те що, я взяв би на безлюдний острів.

Моє ідеальне Гі

Мені належало багато Гі. Я купував Гі, які були занадто маленькими, занадто великими, занадто сіли, не сідали взагалі, Гі, яке розірвалося, Гі, яке стало надто смердючим. Я заплатив сотні за Гі, мені давали Гі безкоштовно. Методом проб і помилок я знайшов те, що я думаю, є для мене моїм ідеальним Гі. Це — Vulkan Pro Light in A2. Я в даний час використовую  білу і чорну версії. У мене також є інше Гі, яке мені дуже подобається, але Вулкан — це те що, я взяв би на безлюдний острів.

Оригінал статті:

http://meerkat69.blogspot.com/2010/02/what-bjj-gi-should-i-buy.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*