7 ключових принципів для здобуття небезпечного гарда

 

Як каже Карлос Грейсі «гард це фортеця бійця джиу-джитсу«.

І це чиста правда. Починаючи з цієї позиції, у вас є мільйони варіантів для утримання агресора на відстані, не кажучи вже про численні напади, які можуть виявитися вирішальними в матчі, в ги або ноу-гі. GRACIEMAG.com шукав сім бійців ги, які були б готові і хотіли поділитися деякими рухами для ефективної атаки з гарда. Зверніть увагу на їх слова, і коли ви зрозумієте то що вони сказали, поділіться з нами: що ви робите для того, щоб зробити ваш гард більш ефективним і стати всебічно-розвиненим бійцем?

1 — Поєднуйте захист і напад з гарда

Для Ісаака Пайва з команди Saikoo, секрет в тому, що при відстоюванні захисної позиції в той же час ще ефективніше проводити атаки, наприклад, задушливі.

2 — Атакуйте і вам не потрібно буде захищатися

Чемпіон Лукас Лейте каже що все в тому щоб зробити ваш гард наступальним, і ні в якому разі не статичним. «Секрет в атаці з гарда, чим більше ви атакуєте, тим менше вам потрібно захищатися», ось рада викладача з CheckMat.

3 — Ламайте поставу противника

За словами Марселя Фортуни з академії Ральфа Грейсі «один з основних прийомів закритого гарда це підривання постави суперника. Тренуйтеся зривати захоплення і стягувати суперника до себе, ламаючи його поставу. Це ключова деталь. Після цього ви починайте виконувати Свіпи і сабмішини.»

4 — Підійматися на суперника використовуючи відвороти

Наступна порада виходить безпосередньо з Пенсільванії, США. У чорного пояса Деніела Белеза з команди SAS є урок спеціально для читачів GRACIEMAG.com, задушливий з гарда з використанням одвороту противника.

5 — Захвати коміра і рукава

Для Андре Гальвао ключ в контролі. «Контролюйте комір і рукава вашого суперника, і ви будете мати багато варіантів для атаки з гарда», говорить викладач з команди Atos. «Виконуючи ці захвати, ви можете зробити больовий на руку, трикутник або омоплату. Це базові захвати, але вони пропонують безліч варіантів для контролю і атаки».

6 — Практикуйте безліч омоплат до автоматизму

Для Лукаса Лепрі з Альянсу, повторення багатьох омоплат робить гард плавним. «Мені дуже подобається захоплення омоплата, я відчуваю, що (він) дійсно добре працює з будь-якого гарда, і він завжди застає супротивника зненацька» говорить Лепрі. «Ви просто повинні практикувати омоплату велику кількість разів до набуття автоматизму, і після цього ви зможете використовувати його поза тренуваннями»

7 — Знайдіть сильну стартову позицію в джиу-джитсу

Контроль положення противника дуже важливий, коли ви атакуєте з гарда », говорить Зак Максвелла з Грейсі Хумаіта. «З міцним захопленням на комірі і іншим на рукаві я відчуваю себе більш комфортно при виконанні більшості моїх атак. Майте сильне початкове положення, якому ви довіряєте».

Оригінал і автор

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*