Мамам, татам, бабусям і дідусям!

Шановні мами і тата, бабусі дідусі! Якщо ваш син або онук спритний і сміливий, якщо він любить помірятися Силенко зі своїми однолітками, відведіть його на тренування по Бразильському джиу-джитсу. Там серед таких же, як він, здорованів, він можливо, знайде  свою спортивне покликання.

Дорогі мами і бабусі багато з вас вважають боротьбу важким і грубим видом спорту і в той же час захоплюються фігурним катанням, художньою гімнастикою, тенісом або плаванням. Виберіть час, і подивіться, будь ласка, на змагання з Бразильського джиу-джитсу за участю  кращих спортсменів у цьому виді спорту. Хіба не прекрасне демонстрація чоловічої сили і спритності? Хіба можуть, не скорити сміливість, мужність і майстерність?

Якщо ж ваш син або внук не дуже міцний здоров’ям, поступається своїм одноліткам у фізичному розвитку — теж відведіть його на тренування з Бразильського джиу-джитсу. Через рік він буде  інший, ви його не впізнаєте: куди подінеться сутулість, куди зникне худоба. Хлопчик, як бронею, покриється красивою мускулатурою, стане сильнішим, витривалішим, здоровішим.

Якщо хлопчик не радує вас сміливістю, не турбуйтеся, це можна поправити — відведіть його на тренування по Бразильському джиу-джитсу. Там в поєдинках з товаришами він придбає впевненість в своїх силах, загартує свій характер, стане сміливіше, навчиться постояти за себе.

Чемпіонка Світу з Бразильському джиу-джитсу -Кіра Грейсі завдяки тренуванням має прекрасну фігуру.

Що ми всі про хлопчаків. Бразильським джіу-джитсу з задоволенням займаються і дівчатка. Такі заняття допоможуть їм стати стрункими гнучкими. Через те що боротьба відбувається  в основному на підлозі і  з використанням сили противника, дівчатка в Бразильському джиу-джитсу не піддають  свої м’язи надмірним навантаженням пов’язаним з підняттям ваги. Такий характер навантажень перешкоджає формуванню у них фігур за чоловічим типом і сприяє формуванню стрункої, спортивної жіночної фігури.

Багато видів спорту пред’являють до фізичних даних спортсмена певні, специфічні вимоги. Не всякого візьмуть в баскетбол, — там нема чого робити хлопцям маленького росту. Не підійдуть для гімнастики і фігурного катання хлопчики великої статури. Не вийде доброго плавця з тих, у кого немає потрібної плавучості, і т. д.

У Бразильськім джиу-джитсу успіху можуть досягти люди різної статури — зріст і, вага вирішального значення не мають. Тут кожен вдосконалюється у своїй ваговій категорії, тренується і змагається з рівними собі по силі.

Перевага Бразильського джиу-джитсу перед такими традиційними у нас видами боротьби як на приклад дзюдо або самбо, полягає в меншому травматизм. Відсутність амплітудних кидків (поєдинок як правило починається коли обидва суперники сидять на колінах) зменшує кількість травм отриманих в результаті удару об татамі або килим. Виконання амплітудних кидків може бути небезпечно і для самого виконує, так на приклад, найпоширенішими травми серед юних спортсменів є травми колінного суглоба, приблизно 13,3%. Саме через меншого травматизму багато дзюдоїсти, що залишили змагальну діяльність переходять в Бразильське джиу-джитсу.

Тренування з Бразильського джиу-джитсу зазвичай доставляють радість дітям!

Якщо хлопцю нудно на тренуваннях з якогось виду спорту, значить, він помилився дверима нехай йде на тренування з Бразильського джиу-джитсу. Тут на кожному тренуванні цікаво, тут вивчається безліч захоплюючих прийомів, за допомогою яких спритний і сміливий хлопчик може навчитися перемагати суперників, переважаючих його зростом, вагою і навіть силою. Тут навчаються єдиноборствам, тут ростуть чоловіки!

Якщо ваш хлопчик цілими днями безцільно проводить біля комп’ютера, тиняється по двору, якщо у нього з’явилися сумнівні друзі, не втрачайте часу — зацікавте його Бразильським джиу-джитсу. В секціях Бразильського джиу-джитсу поганим нахилам і звичкам місця немає. Тут дружний колектив, дисципліна, суворий режим,

Багатьох батьків цікавить питання, коли можна хлопцям починати займатися Бразильським джиу-джитсу. У США дітей приводять на Бразильське джиу-джитсу з 4-х років, однак в такому юному віці не варто чекати від дітей будь-яких результатів, на тренуваннях вивчається дуже незначна кількість технік, основний час приділяється спеціальним розвиваючим іграм, які готують дітей до подальших більш серйозних занять Бразильським джиу-джитсу. У нашій країні досвід викладання Бразильського джиу-джитсу дітям не дуже великий, однак, він показує, що оптимальний вік початку занять з урахуванням фізичних і психічних особливостей дітей це 6-7 років.

Зараз доведено, що боротьбою можна без найменшої шкоди займатися з дитинства. І це має свій сенс. Поспостерігайте за хлопцями на вулиці, у дворі. Вони весь час в русі: то годинами ганяють м’яча, то носяться один за одним, то борються на траві.

Хіба ці неконтрольовані гри без обмеження часу і навантаження краще, ніж впорядковані розкладом і регламентом тренування під керівництвом дорослих?

Деякі батьки вважають боротьбу складним і важким видом спорту для хлопчиків. Ця думка абсолютно не має сенсу. Бразильське джиу-джитсу — такий вид спорту, де практично не буває перевантажень і перенапруг. Всі зусилля, що виникають в боротьбі, задаються і контролюються самим джиу-джицером, він сам же встановлює темп сутички, сам визначає тактику боротьби, сам вибирає прийоми ведення боротьби. Джиу-джицер завжди має можливість послабити або збільшити навантаження в сутичці.

Тому Бразильське джиу-джитсу — один з універсальних видів спорту, заняття яким можна порекомендувати і зовсім юним, і зрілим, і навіть літнім людям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*