5 найбільш дратівливих партнерів в джиу-джитсу

Якщо ви новачок в джиу-джитсу, не будьте таким хлопцем. Якщо ви тренуєтеся з таким хлопцем, непомітно підкиньте йому в сумку копію цієї замітки.

1. Брудний партнер

Майже всі стикалися з цим, так чи інакше, починаючи з білого поясу. Вони являють собою набір фундаментальних ознак: не прати ГІ, не стригти свої нігті, та/ або ходити весь день в сандалях і не мити ноги, перш ніж ступити на татамі. Комбінації ознак можна продовжувати нескінченно. Найгірше в них те, що вони можуть розносити бактерії, які можуть викликати інфекції на татамі, особливо якщо вони подряпати кого-небудь своїми довгими і брудними пазурами … брр.

2. Смердючий партнер

Зазвичай в поєднанні з ознаками «брудного партнера», «смердючий партнер» це хлопець, який так нечасто пере Гі, що воно видає відразу кілька неприємних ароматів. Вони можуть варіюватися від запаху тіла, до пікантного кислого запаху коміру Гі. Деякі хлопці пахнуть так жахливо, що деякі партнери просто бліднуть, і їм дуже кортить якомога швидше припинити роллінг щоб втекти — найпотужніша заборонена техніка. Це обов’язок інструктора, щоб визначити ці ситуації і нагадати своїм студентам, що їх Гі має бути випране перед класом.

3. Терпила

Цих хлопців ви можете бачити у великій кількості пародійних відео на YouTube. Це чувак, який розповість вам про всі свої травми, незалежно від того, наскільки незначні або серйозні вони і в будь-якому випадку якщо ви зробите щось вигідне навіть що поруч не стоїть з перевагою, він починає скаржитися на біль і вам, доведеться почати спочатку. Швидше за все, цей хлопець поводиться так, тому що він боїться програти і його его просто не може прийняти це. Теоретично, якщо ці хлопці травмовані в боротьбі, вони повинні сидіти, або взагалі не приходити на заняття, поки не відновляться. Роллінг з такими хлопцями, найчастіше марна трата часу для обох сторін, так що краще, щоб уникати їх взагалі.

4. Різкий

Це хлопець, який настільки енергійний, що коли він ролить, до кінця заняття, ви будете мати кілька розсічень і забоїв. Можна подумати, що ці типи в основному зустрічаються серед білих і синіх поясів, але ви будете здивовані, коли побачите, як багато вищих поясів ще зберігають ці атрибути. Якщо ви бачите, що ваш партнер заводиться і може травмувати вас в процесі, це не буде неправильним сказати йому, щоб він заспокоївся. Це просто тренування, і не варто закінчувати його з травмою, навіть якщо ви знаєте, як себе вести в подібних ситуаціях.

5. Гівняний базіка

Це самий нешанований в списку. Це хлопець, який говорить за спиною кожного і перебільшує, коли він розповідає історію про те, як він переміг, постукав або мав перевагу перед кимось. Вони так горді, що, коли програють, знаходять виправдання і принижують чужу перемогу. Такі хлопці, як правило повинні бути виставлені як можна раніше, тому що вони жахливі для психологічного клімату в академії і можуть привести до можливої ​​біди. Їх Его таке, що зазвичай вони не можуть бути ображені і залишити тренування самі по собі.

РубрикиFAQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*