Чорний пояс у віці 78 років

Після практики джиу-джитсу протягом 15 років Джин Пейс (Gene Pace) нагороджений найвищим загальним поясом в Бразильському джиу-джитсу.

 

КОСТА МЕСА — Це досить вражаюче щоразу, коли студенти школи Грейсі Баха отримують чорний пояс в бразильському джиу-джитсу. Ще більш вражаюче, коли одному з цих студентів 78 років.

Джин Пейс був нагороджений своїм чорним поясом в четвер вночі (12.01.2012) під час церемонії після його регулярного тренування другого на тиждень і спаринг сесії в залі Коста-Меси.

Більше ніж 100 друзів Пейса і уболівальників з’явилися, щоб бачити важливу віху в його житті «. Це було приголомшливо. І вчора ввечері …» Пейс почав з паузи, а потім розсміявся. «Ну, Це було трохи емоційно».

Житель Уіттера навчається у засновника школи Коста-Меси і викладача, Майка Бакелса (Mike Buckels), більше 15 років.

«Він — містер Сталість. Він ніколи не пропускає занять, ніколи,» сказав Бакелс, який має чорний пояс в джиу-джитсу, так само як kru в Муей Тай.

За ці 15 років, до Пейсах, Бакелс удостоїв тільки одного студента чорного пояса в джиу-джитсу, і це був другий інструктор.

«Кращий спосіб описати Джина полягає в тому, що він виконує тільки те, що Ви вчите його робити,» сказав Бакелс. «Якщо Ви покажете йому рух, то він йде далі після цього руху.»

Хоча Бакелс визнає, що він обережний, коли когось ставить в пару з Пейс, хоча Пейс студент старшого віку але його не варто недооцінювати.

«Джин все ще може мене захопити, — не дивлячись на те що я 180-фунтовий чоловік — і кинути мене на землю», говорить Бакелс «Він займається з людьми на 55 років молодше за нього.»

Джин зайнявся Бразильським джиу-джитсу  після того як підписався на курс бойових мистецтв для фітнесу — і розваг його онуків.

«Я собі думав, ну, добре, мене тут не вб’ють, і можливо я чогось навчуся, ‘» сказав Пейс, сміючись.

«Як тільки я почав, мені доводилося думати, про те, що якщо я піду, це збентежить моїх онуків? ‘» Продовжує Пейс. «Ні, ви не можете бути неповажні до цього. І все просто дотримувалися цього».

Інтерес Пейсах до бойових мистецтв перейшов безпосередньо на джиу-джитсу після зустрічі з Бакелсом і симпатії до його стилю навчання.

Багато в цьому стилі імпонувало Пейс зокрема постулат: «закінчите те, що Ви починаєте».

«Те, що ви дізнаєтеся тут дисципліна і методи, які ви застосовуєте до ситуації, але ви ніколи не повинні ходити як павич», говорить Пейс. «Але, як каже Майк, якщо хтось вам не поступиться, прикінчіть його.»

По материалам:http://www.dailypilot.com/news/tn-dpt-0114-blackbelt-20120113,0,1768188.story

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*