5 рецептів для повернення в джиу-джитсу після травм ще кращім, від TANQUINHO

Аугусто «Tanquinho» Мендес маневрує на шляху до перемоги в абсолютному дивізіоні Чемпіонату Південної Америки 2010 року. Фото де Уго Валенте.

Чемпіони Джиу-джитсу та зірки UFC такі ж люди, як ви і я, свідченням чого є те, що вони теж отримують хворобливі травми.

Погляньте, що чемпіон UFC ЖСП розмістив на цьому тижні на Facebook: «місяць пройшов з тих пір, як пройшла операція [на коліні] і я задоволений результатами. Це дійсно неймовірно, на що здатний людський організм. Тепер ми перейдемо до фізіотерапії, мануальної терапії рубців, лід, ультразвук, компреси, зв’язки вправ, педалі … мені б дуже хотілося почути більше порад від вас, які можуть допомогти мені, хлопці … »

Ця тема зібрала більше тисячі коментарів. У світі змагань в gi, інший спритний боєць наполегливо працював зі своїми фізіотерапевтами, щоб оговтатися від  травми хребта. Аугусто «Tanquinho» Мендес (Soul Fighters) ліг під ніж 23 листопада. Доказом тези про те, що те, що нас не вбиває, то робить сильніше, є те, що чорний пояс повернувся до професійної підготовки до деяких вправ і обертанням, роблячи легкі повторення з його подругою, Маккензі Дерн. »

Це були півтора місяця після операції, і я відчуваю себе краще з кожним днем. Я роблю великі успіхи, але ще не визначив дату повернення. Я сподіваюся повернутися до тренувань протягом трьох місяців і можливо навіть змагатися на Чемпіонаті світу до кінця року, «сказав GRACIEMAG.com учасник зі Сполучених Штатів, який посів друге місце на Чемпіонаті світу 2011 року.

«Я відчуваю, що все що відбувається, має свою причину, Бог завжди контролює ситуацію. Якщо Він вибрав мене, щоб пройти те, що я пройшов, це — тому що я потребував цього; я вважаю, що у Нього є щось хороше в майбутньому для мене. Я знаю, що буду кращою людиною після того як пройду через цю останню травму, » — розмірковує він.

Tanquinho, пропонує п’ять рецептів для Вас, щоб оговтатися від отриманої травми — і повернутися до навчання більш кращим.

  1. ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ

Один з найбільш корисних уроків джиу-джитсу, навіть в ситуації не пов’язаній з боротьбою, в повній мірі відноситься до тих хто потерпає від травм. Не впадайте в паніку або відчай. Травми, навіть грижа міжхребцевого диска, як у Аугусто Tanquinho, не означає кінця кар’єри або тренувань джиу-джитсу.

2. ШУКАЙТЕ компетентну допомогу

Здоров’я не те що, дістається легко. Джиу-джитсу вчить Вас завжди шукати кращий вихід. Якщо отримана травма, найбільш ефективне рішення полягає в тому, щоб консультуватися з найкращим медичним фахівцем, якого Ви можете знайти.

3. Не йди Недолікований

Довіряйте «майстру», якого Ви вибрали, щоб допомогти Вам одужати. Строго дотримуйтесь вказівок лікаря особливо в післяопераційній стадії.

4. ТЕРПІННЯ, риса джиу-джитсу

Візьміть його повільно, будьте терплячими! Відновлення займає час, у Вас не вийде вставши з операційного столу відкласти Ваше gi всього лише на тиждень або місяць.

5. ФІЗІОТЕРАПІЯ ЦЕ ДИСЦИПЛІНА

Якщо Ви прагнете бути кращим бійцем, ніщо не перевірить Вас швидше, ніж фізіотерапія. Присвятіть себе максимально; пора підтримати Ваше тіло для майбутніх битв.

Оригінал: http://www.graciemag.com/en/2012/01/5-recipes-for-returning-to-jiu-jitsu-from-injury-even-better-by-tanquinho/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*