Єзекіїль, ким він був?

image

 

Єзекіїля 25.17: Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім’я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім’я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе.

Удушення Єзекіїля не має нічого спільного з біблійним персонажем Єзекіїлем про якого згадує, що персонаж Jules Winnfield в кінофільмі Квентіна Тарантіно. У Бразильському джиу-джитсу, під терміном задушення Ezekile мається на увазі, задушення яке здійснюється за допомогою рукавів і має стосунок до бразильського дзюдоїста Ezequiel Dutra Paraguassu .

«Ніхто не може задушити у середині гарду» , це один із принципів бразильського джиу-джитсу. Але, як всі знають, догми, є на те щоб їх порушувати, таким став день, коли Ezequiel Dutra Paraguassu, переступив поріг «Академії Карлсона Грейсі» і показав невіруючим джиуджицерам, як можна було перемагати всіх знаходячись у їх царині — в гарді. Зіткнувшись з великими складнощами у проходженні гарду Єзекіль почав обробляти шиї , ні про що не підозрюючих джиуджицерів і врешті решт змушував їх здаватись як вони вважали у дуже вигідній для них позиції.

Техніка, яка з того дня в 1988 році була перейменована в «задушення Єзекіїля» , це не більше, ніж Sodeguruma Jime з дзюдо .

Єзекіїль почав свою кар’єру в дзюдо 8 років брав участь у багатьох міжнародних турнірах, вигравши багато титулів. Він брав участь в якості спортсмена на Олімпійських іграх в Сеулі в 1988 році і Барселоні в 1992 році. У тому ж році він переїхав до Швейцарії, де на додаток до того, відкрив власну академію дзюдо, співає і грає на гітарі в його групі Banda Paraguassù Brazilian Grooves і є креативним директором музичного проекту «BEM-TE-VI». В даний час є тренером 21 сектора національної бразильської збірної з дзюдо в рамках підготовки до Олімпіади 2016. Щоб дізнатися всі секрети цієї техніки немає нічого кращого ніж звернутися до Kodji Komuro автор DVD серед іншого, досить докладно сфокусувався на цій техніці.

Як ви можете бачити в цьому відео не дуже гарна річ, розслабитися, коли перебуваючи в гарді Дзюдоїст має щодо вас агресивні наміри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*