Відкритий чемпіонат Одеси з Бразильського джиу-джитсу 1 квітня 2017

Перед 1 квітня 2017 року перед нами постало декілька виборів. Перший чи йти на карнавал у центр міста або присвятити себе Бразильському джиу-джитсу. Тут було зовсм легко бо карнавал всі уже бачили нераз, а джиу скільки не дивись хочется все більше і більше. В цей день в Україні проводилось 2 великих турніри один — Запоріжжя Open Nogi і другий Odessa Open Gi. Як би не манило Запоріжжя але любов до Одеси перемогла і ми вирішили виступати у рідному місті, до того ж ми не поспішали переходити на ноугі і більшу частину тренуваннь напередодні присвятили боротьбі в кімоно. До того ж була нагода підтримати земляків які взялись за нелегку роботу проведення в Одесі великого турніра з Бразильського джиу джитсу.

Вирішили взяти участь у турнірі і не прогадали. Турнір вдався . Чудове місце на березі моря, зона для розігріву, трибуни для глядачів. Організація була на високому рівні. Хоча ще пару килимів для такої кількості людей не завадила би, бачучи як від турніра до турніра росте рівень організації, впевнений що наступного разу цей недолік буде усунутий.

До участі ми заявили 7 спортсменнів і отримали:
— перші місця: Павло, Олег, Стас;
— друге місце: Богдан
— треті місця: Віка, Адам, Жора.

Дякуємо рідним, близьким і друзям спортсменів які прийшли підтримати спортсменів. Дякуємо Павлу Столяру за робочі техніки. Дякуємо Юрію Лелеко за участь у підготовці Олега до змагань.

#柔術 #bjj #bjjodesa #bjjodessa #jiujitsu #джиу_джитсу #джиу_одеса #jujutsu #бжж #бдд #джиу #одеса #одесса

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*