Турнір National Challendge 13.05.2018

13 травня 2018 року в Одесі відбувся турнір з серії National Chalenge. Попри наявність альтернатив ми завжди віддаємо перевагу змаганням у рідному місті. Як з міркуань розвитку джиу у Одесі так і з суто економічних. Від нашого клубу BJJOdesa, виступало 6 спорсменів: трое дітей до 11 років і трое дорослих. Для дітей це були перші змагання і хоч вони не дістали перемоги але виступили дуже гідно. Як тренер я пишаюсь ними. Що стосується дорослих то вони виступили майже як розраховував тренер. Отож маємо:

— Жора золото
— Богдан золото
— Ернест срібло

Як завжди продовжуємо працювати над покращенням результату. Висловлюю подяку нашому професору Павлу Столяру за переданні знання які допомагають нам перемагати! Georgii Lagovskyi та UFBJJ за чудову серію турнірів! Дякую всім членам клубу BJJOdesa які підтримували своїх товарищів, особливо тим хто прийшов у свій вихідний день щоб вболівати безпосередньо на змаганнях! Вікторії за допомгу в проведені турніру!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*