Для чого потрібні лікарі юним спортсменам

Чомусь багато хто думає, що до лікаря треба звертатися тільки тоді, коли захворів.
Це не тільки неправильна думка, хоча вона і досить поширена, це — шкідлива думка. Звичайно, коли ти захворієш, лікар допоможе одужати, але якщо ти постійно будеш звертатися до нього за консультацією, за порадою в тих випадках, коли про хворобу й мови немає, то завдяки його порадам і рекомендаціям ти зможеш уникнути безлічі різних захворювань. Наприклад, в зубі у тебе утворилася дірка, він почав псуватися. Деякі на це не звертають уваги: ​​не болить, і добре, чого ж йти до лікаря з дрібницями. Однак це зовсім не дрібниця. Якщо вчасно не вжити заходів, то з часом від цього хворого зуба заразиться інші. У роті вже буде не один зуб з дірочкою. Від хворих зубів мікроби поширюються в організмі. Можливе виникнення різних шлункових захворювань, почастішання випадків ангіни, і все від одного хворого зуба.

Так що правду кажуть: з лікарем дружити — здоровим бути! А тобі, починаючому спортсмену, без лікаря ніяк не обійтися. Перш, ніж почати займатися Бразильським джиу-джитсу, ти повинен пройти медичне обстеження. Лікарі повинні дати дозвіл займатися Бразильським джиу-джитсу. Найкраще таке обстеження проходити в спеціальному диспансері. В Одесі таке обстеження можна пройти в Одеському обласному лікувально-фізкультурному диспансері (2-й Куликовський провулок, 4).

І в подальшому, вже після певного терміну занять Бразильським джиу-джитсу, тобі необхідно буде знову не раз побувати у нього, щоб він спостерігав, як йдуть справи, як розвивається твій організм, які відбуваються в ньому зміни під впливом занять. Зазвичай таке обстеження рекомендують проходити не рідше двох разів на рік.

Лікар буде не тільки спостерігати за твоїм станом, але і буде вчити тебе, як чинити в окремих випадках, як вести себе при захворюваннях, травмах і т. Д. Я тобі можу сказати, що всі спортсмени, навіть чемпіони світу та олімпійських ігор, постійно радяться з лікарем. Лікар залишається вірним помічником протягом усього спортивного життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*