Роберто Абрю ака «Кіборг»

Roberto-Cyborg-AbreuРоберто Абрю ака » Кіборг » народився в Бразилії є бійцем і інструктором джиу -джитсу з команди « Nova Geracao Team » , на даний час проживає у США . Після переїзду до США , Кіборг увірвався в свідомість людей своїм унікальним і революційним стилем джиу -джитсу. Його візитівкою є позиція , «Торнадо» гард , що стала відомою у двобоях проти Армбар Барбоса і Брауліо Естіма, на сьогодні є однією з найбільш запотребованих позицій в BJJ .

Роберто Абрю в деталях

Повне ім’я: Roberto de Abreu Filho
Нік : Роберто потрапив в серйозну автокатастрофу в 2000 році, коли  був синім поясом. В автомобільній аварії була сильно травмована його ліва рука , і лікарі сказали Кіборгу що він , ймовірно, не буде рухати рукою знову (йому наклали більше 300 швів і досі осколки скла знаходяться в його руці).
Через 4 місяці після аварії , Роберто зайняв 2 -е місце на чемпіонаті Бразилії . Оскільки Роберто ніколи не брав участь до того у великому турнірі перед фінальним поєдинком , Isaias , чорний пояс з Академії Карлсона Грейсі дав йому прізвисько Кіборг
Лінія: Міцуйо Маеда > Карлос Грейсі > Карлсон Грейсі > Франциско Альбукерке > Роберто Абрю
Основні досягнення (у BJJ / Grappling ) :

 • ADCC 2013 абсолютна вагова категорія 1 місце 
 • ADCC 2013 +99 kg третє місце
 • ADCC 2011 +99 kg третє місце
 • ADCC 2009 +99 kg друге місце
 • Трикратний чемпіон Світу в Nogi (2010 – weight & absolute, 2011 – weight)
 • 8x чемпіон штату ( Мату -Гросу , Бразилія ) ;
 • Чемпіон Бразилії ;
 • 3 -кратний Панамериканський чемпіон ;
 • Чемпіон Південної Америки (вага і абсолютна категорія);
 • Чемпіон Європи;
 • 12 -кратний чемпіон турніру Grapplers Quest  в абсолютній категорії ;
 • 4 -разовий чемпіон турніру Copa America в абсолютній категорії ;
 • 16 -кратний призер чемпіонатів світу і Кубка світу ;
 • Фіналіст турніру в Абу -Дабі 2009 ;
 • Чемпіон Бразилії з вільної боротьби (член збірної ) .

Улюблені BJJ техніки : Торнадо гард і зворотній трикутник.

Вагова категорія Super Pesado — Суперважка вага (понад 100 кг).
Організація / Команда ( BJJ ) : Nova Geracao Team , хоча на змаганнях у нього є своя команда — CYBORG Fight Sports Team , яка має 3 спортивних зали розташованих за межами Мату -Гросу ( Бразилія ) , в Майамі , Буффало і Нью -Йорку з планами поширити свою діяльність на Канаду та Австралію.
Роберто Кіборг Абрю ( Nova Geração )

Біографія

Роберто Абрю народився 20 грудня о 1982 році в місті , із назвою Кампу-Гранді в бразильському штаті Мату-Гросу-ду-Сул. Перший контакт з бразильським джиу -джитсу Роберто отримав з рук одного свого знайомого. Він покликав пана Абрю поборотися , просто заради сміху. Роберто знайшовши задачу забавкою , погодився , тому що його друг був дуже маленький і худий .
Його худий друг кілька разів прикінчив Роберто використовуючи рухи, які він навіть не міг зрозуміти , він ніколи не чув про джиу -джитсу , але після його друг розповів йому , що він просто використовував проти нього » Arte Suave » . Роберто був переконаний , що це було те , чого він хотів вчитися. Наступного дня він приземлився в тренувальному залі , де викладали джиу-джитсу. Він виграв свої перші змагання після всього двох тижнів тренувань , і це була його вербовка в джиу-джитсу.
Коли Роберто Абрю Кіборг був фіолетовим поясом , він відкрив свій перший BJJ зал в його рідному місті. Тепер він має більше 300 студентів , серед них 8 чорних поясів , декілька спортсменів світового класу з перемогами на чемпіонатах Бразилії , чемпіонатах світу , Панамериканських чемпіонатах а також багатьох інших престижних турнірах. Кіборг отримав свій чорний пояс з BJJ в день народження в 2004 році, після 5 років навчання , з рук свого тренера » Mestre » Francisco » Toco » Albuquerque .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*