Розподіл в Бразильському джиу-джитсу на вагові, вікові та категорії по поясах.

У Бразильському джиу-джитсу всі спортсмени діляться на 22 вікові групи:

 

 

Окрім Вікових категорій на дитячих змаганнях існують до 12 вагових категорій. Нижче в таблиці вага вказана у фунтах,  треба помножити її на 0,454 — і вийде вага в кілограмах. Наприклад, 3 фунта приблизно дорівнюють 1 кг 362 г.

Ти запитаєш, чому так багато поділів за вагою? Це зроблено не випадково. Уяви собі хлопчика вагою 32 кілограми, а поруч з ним його ровесника вагою 77 кілограмів. Як ти думаєш, чи легко буде першому побороти другого? Зате у великого хлопчика скільки переваг перед своїм легким суперником!

Крім того більш старші хлопці маючи однакову вагу з більш молодшими, як правило, набагато сильніше їх фізично. А хлопці мають кольорові пояса технічно перевершують хлопців з білими поясами.

Ось для того і зроблено поділ за вагою, віком і поясам, щоб хлопці змагалися між собою в рівних умовах. Поділ змагаються за кольором пояса, на сьогоднішній день є тільки в Бразильському джиу-джитсу.

Це дитячі пояси у дорослих інша система кольорів. Для того щоб отримати сірий пояс спортсмену має бути не менше 4 років, жовтий не менше 7 років, помаранчевий не менше 10 і зелений не менше 13 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*